Regionální obchodní manažer - Morava

Hledáte obchodně a technicky zajímavou profesi a chcete se stát opravdovými profesionály v perspektivním oboru průmyslových kompresorů a stlačeného vzduchu?

Velice úspěšná nadnárodní společnost se stabilním postavením na trhu hledá posilu svého týmu (odchod do důchodu) na pozici:

REGIONÁLNÍ OBCHODNÍ MANAŽER  - Morava

Náplň práce:

  • péče o stávající klienty společnosti, akvizice nových zákazníků
  • prodej produktů a technického řešení týkající se dodávky stlačeného vzduchu
  • vedení obchodních jednání
  • poskytování technické podpory zákazníkům
  • komunikace s klienty (prodejci kompresorů a strojírenské společnosti)
  • reporting, spolupráce s kolegy

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technické vzdělání
  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • zkušenosti s obchodem výhodou
  • prezentační schopnosti, tah na branku
  • komunikativnost, spolehlivost, loajalita
  • ochotu učit se a pracovat na osobním rozvoji
  • ochota cestovat
  • ŘP skupiny "B"

Nabízíme:

  • zaškolení zkušeným pracovníkem
  • zázemí silné a stále rozvíjející se společnosti.
  • příjemný kolektiv s domácí kulturou, kde jsme si všichni rovni a jsme orientovaní na výsledek
  • technicky kvalitní a vysoce konkurence schopné produkty
  • velice atraktivní a technicky zajímavý obor
  • vysoce moderní technické a obchodní nástroje pro podporu prodeje
  • možnost školení v zahraničí
  • možnost kariérního růst v rámci nadnárodní skupiny Atlas Copco
  • atraktivní finanční ohodnocení
  • služební vůz i k soukromým účelům
  • firemní benefity

možnost práce formou home-office

Zaujala Vás tato pozice? Pokud ano, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis na níže uvedenou emailovou adresu. V případě, že životopis označíte „ důvěrný“, bude vzájemné seznámení probíhat pouze mezi ředitelem ALUP CZ a Vámi. Výstup ze schůzky nebude bez vašeho souhlasu nikde a nikomu prezentován.

petr.jurnicek@alup.cz (mob.: 602 507 537)

Informace o pozici:

Místo pracoviště

Střední Čechy – Home office

Typ pracovního poměru:

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Termín nástupu :

Dohodou

  • Potřebujete více informací
  • Hledáte distributora
  • Hledáte služby
Kontaktujte nás
+ 420 519 322 980