Servisní technik – region Čechy

Hledáte obchodně a technicky zajímavou profesi a chcete se stát opravdovými profesionály v perspektivním oboru průmyslových kompresorů a stlačeného vzduchu?

Velice úspěšná nadnárodní společnost ALUP CZ, která je dceřinou společností leadra na trhu Atlas Copco, hledá posilu svého týmu na pozici:

Mise:

Poskytnou profesionální a rychlý servis všem zákazníkům společnosti ALUP CZ na všech zařízení pro výrobu stlačeného vzduchu

Náplň práce :

  • Provádění pravidelného servisu na pístových a šroubových kompresorech
  • Při poruše zařízení provést diagnostiku problému a následně provést opravu
  • Technická pomoc našim servisním partnerům a dealerům
  • Komunikace se zákazníky
  • Vedení záznamů k provedeným zásahům

Požadujeme:

  • Odborné vyučení/SŠ technického směru
  • Zkušenosti v oblasti servisu strojů a strojní údržby
  • Zkušenosti se servisem šroubových kompresorů
  • Znalost vyhlášky č. 50
  • ŘP sk. „B“, ochota cestovat
  • Samostatnost, flexibilitu
  • Znalost AJ výhodou umožňující růst v rámci nadnárodní skupiny Atlas Copco

Nabízíme:

  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti s rodinným přístupem k lidem
  • zajímavé a motivující platové ohodnocení (základní plat + odměny ze servisů)
  • v případě objevení nové obchodně servisní příležitosti pro firmu – zajímavé provize bez limitu
  • možnost se dále učit od zkušených kolegů s více než 20 letou praxí v oboru
  • firemní benefity
  • rozmanitou práci v příjemném kolektivu

Zaujala Vás tato pozice? Pokud ano, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis na níže uvedenou emailovou adresu. V případě, že životopis označíte „ důvěrný“, bude vzájemné seznámení probíhat pouze mezi ředitelem ALUP CZ a Vámi. Výstup ze schůzky nebude bez vašeho souhlasu nikde a nikomu prezentován.

Petr.jurnicek@alup.cz (mob.: 602 507 537)

Informace o pozici:

Místo pracoviště

Střední Čechy – Home office

Typ pracovního poměru:

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Termín nástupu :

Dohodou

  • Potřebujete více informací
  • Hledáte distributora
  • Hledáte služby
Kontaktujte nás
+ 420 519 322 980