Kompresory

Naším cílem bylo od počátku nabídnout zákazníkovi komplexní řešení problematiky stlačeného vzduchu. K dosažení tohoto cíle nám slouží nejen široký sortiment špičkových zařízení ALUP, ale především lidé, naši zaměstnanci, kteří jsou speciálně vyškoleni k tomu, aby ochotně a ve spolupráci s Vámi nalezli to nejlepší technické řešení s důrazem na co nejlepší ekonomiku provozu dodaných zařízení.

Tím naše snaha samozřejmě nekončí, jedním z našich hlavních cílů je poskytovat na dodaná zařízení rychlý a kvalifikovaný servis. Proto Vám prostřednictvím sítě našich vlastních i smluvních servisů můžeme nabídnout servisní zabezpečení do 24 hodin po celém území ČR. Disponujeme širokým zázemím s odpovídajícím skladem náhradních dílů.


Pístové kompresory

Pístové kompresory

Pokud hledáte opravdu kvalitní pístový kompresor, jste na správném místě, ať už jste průmyslový podnik, živnostník či náročný domácí kutil. Nabízíme Vám totiž řešení ve všech zmiňovaných úrovních.

Šroubové kompresory

Kompresory ALUP jsou vyráběny podle ISO 9001 a jsou vybaveny mnoha vyspělými technologiemi pro úsporu energie, ochranu životního prostředí, bezpečný a spolehlivý provoz. Vyznačují se robustní konstrukcí, maximální spolehlivostí a dlouhou životností všech komponentů. Kompresory jsou vybaveny mikroprocesorovým řízením Air Control 5.1. Zákazník si může vybrat z nabídky kompresorů dle způsobu jejich převodu a regulace.

  • Potřebujete více informací
  • Hledáte distributora
  • Hledáte služby
Kontaktujte nás
+ 420 519 322 980