Bezolejové šroubové kompresory WIS

Bezmazné šroubové kompresory WIS nabízejí vysoce kvalitní 100 % bezolejový stlačený vzduch, který je požadován nejen ve farmacii, potravinářství, elektrotechnice a lékařské technice, ale i všude tam, kde jsou vyráběny produkty nejvyšší kvality. Během procesu komprese je šroubový blok mazán a chlazen uzavřeným vodním okruhem, který je vybaven filtrem vody a dochlazovačem. Výsledkem je čistý vzduch bez oleje, nečistot a dalších prachových částic. Odloučený kondenzát může být odváděn přímo do kanalizace bez jakýchkoli úprav.

Výhody:

  • Nízké nároky na údržbu oproti olejem mazaným kompresorům
  • Snížení spotřeby energie díky odstranění všech zařízení pro úpravu vzduchu (filtry), které zvyšují riziko úniku a poklesu tlakuBezolejové šroubové kompresory WIS
  • Malé nároky na prostor a nízká hladina hluku – možnost instalace přímo ve výrobě

Element bezmazného šroubového kompresoruTam, kde nejde z různých důvodů použít kompresory s olejovým nástřikem, nabízí ALUP řešení bezolejového vzduchu pomocí šroubových kompresorů WIS s vodním nástřikem. Jedná se o kompresory s vysokou účinností, které jsou standardně vybaveny kondenzační sušičkou na TRB +3°C. Sušička odstraňuje ze stlačeného vzduchu vodu, která je pak přes integrovanou úpravnou jednotku dodávána zpět do vodního okruhu. Tím je kompresor zcela nezávislý na externím zdroji vody. Voda slouží nejen ke chlazení, ale i k mazání šroubového bloku a jeho vytěsnování, čímž se zvyšuje celková účinnost kompresoru.

Technické údaje
Kapacita FAD (l/s) 13,5 - 152,6 l/s
Kapacita FAD (m³/h, cfm) 48,6 - 549,4 m³/h
Pracovní tlak 5 - 13 bar
Instalovaný výkon motoru 11 - 55 kW

  • Potřebujete více informací
  • Hledáte distributora
  • Hledáte služby
Kontaktujte nás
+ 420 519 322 980