Šroubové kompresory

Kompresory ALUP jsou vyráběny podle ISO 9001 a jsou vybaveny mnoha vyspělými technologiemi pro úsporu energie, ochranu životního prostředí, bezpečný a spolehlivý provoz. Vyznačují se robustní konstrukcí, maximální spolehlivostí a dlouhou životností všech komponentů. Kompresory jsou vybaveny mikroprocesorovým řízení AirControl 5.1.

Zákazník si může vybrat z nabídky kompresorů dle způsobu jejich převodu a regulace:

SONETTO

Šroubové kompresory SONETTO jsou vhodné pro každou společnost, která potřebuje nepřetržitou dodávku stlačeného vzduchu, nízkou hladinu hluku, kompaktní rozměry, nízké pořizovací a provozní náklady.

SCK

Vysoce účinné šroubové kompresory s řemenovým převodem pro průmyslové využití, které spojují kvalitu se spolehlivostí. Jedná se o plně automatický, jednostupňový, olejem mazaný kompresor se vzduchovým chlazením, který je určen pro stláčení vzduchu a jiných nevýbušných plynů do tlaku 13 bar.

LARGO

Šroubové kompresory Largo s přímým pohonem poskytují vysoce kvalitní stlačený vzduch pro široký rozsah průmyslových aplikací. Jedná se o kompresory s dvoupolohovou regulací, kde je potřeba stálý maximální výstup vzduchu.

ALLEGRO

Šroubový kompresor s plynulou regulací otáček pro provozy s proměnnou potřebou dodávky stlačeného vzduchu za současné optimalizace spotřeby energie.

LENTO

Bezmazné šroubové kompresory LENTO nabízejí vysoce kvalitní 100 % bezolejový stlačený vzduch, který je požadován nejen ve farmacii, potravinářství, elektrotechnice a lékařské technice, ale i všude tam, kde jsou vyráběny produkty nejvyšší kvality.

  • Potřebujete více informací
  • Hledáte distributora
  • Hledáte služby
Kontaktujte nás
+ 420 519 322 980