Sušičky a filtry

Kondenzační sušičky

Nabízíme kompletních řadu kondenzačních sušičů stlačeného vzduchu ADQ pro zajištění suchého a čistého vzduchu. Výkon řady ADQ 21 – 5040 se pohybuje od 350 až do 84 000 l/s v závislosti na modelu.

Adsorpční sušičky

Adsorpční sušiče AD společnosti ALUP pracují na principu molekulární přitažlivosti mezi „adsorpčními látkami“ a molekulami vody obsaženými ve stlačeném vzduchu. Adsorpční sušiče se obvykle používají v chemickém, potravinářském a farmaceutickém průmyslu.

Filtrace

Atmosférický vzduchu nasávaný do kompresoru obsahuje nečistoty v podobě prachu, různé formy uhlovodíků a vody ve formě vlhkosti. Řada filtrů ALUP kombinuje spolehlivost a účinnost pro zajištění absolutně čistého stlačeného vzduchu. Filtry ALUP mohou odstraňovat jak pevné tak kapalné nečistoty stlačeného vzduchu. Jejich design zaručuje stálou kvalitu vzduchu díky dlouhé životnosti vložek filtru.

Separátor olej/voda

ALUP OWS 13 – 850 separátory jsou ideální pro oddělení oleje od vody v odloučeném kondenzátu ze stlačeného vzduchu. To chrání životní prostředí a šetří náklady na likvidaci kondenzátu.

Automatické odvaděče kondenzátu

Automatické odvaděče kondenzátu ALUP LD odstraňují zkondenzovanou vlhkost ze stlačeného vzduchu a olej unášený z kompresoru. Nedochází tak ke vzniku koroze v potrubí, zmenšení průřezu potrubí a nejsou poškozována pneumatická zařízení.

  • Potřebujete více informací
  • Hledáte distributora
  • Hledáte služby
Kontaktujte nás
+ 420 519 322 980